Фотоконкурс «СИЛА ПОГОДИ»

i mg002Товариство «Гостинець» оголошує у смт. Івано-Франкове

Фотоконкурс «СИЛА ПОГОДИ»

До участі у конкурсі запрошуються мешканці населених пунктів, що належать до селищної ради смт. Івано-Франкове та усі охочі.

Умови конкурсу:

  • Надіслати фото, яке відображає явище погоди, стан неба, стихію вогню, води, вітру, землі, що мали місце в нашому регіоні.
  • Світлини із зазначенням назви, прізвища та імені автора, року й місця фотофіксації поросимо надсилати до 20 вересня 2016 року на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .
  • Найвдаліші фотографії будуть представлені на виставці «Сила погоди» у смт. Івано-Франкове.

    Детальніше: Фотоконкурс «СИЛА ПОГОДИ»

ЄВРОПЕЙСКА ІНТЕГРАЦІЯ У ДІЇ

Молодь із Яворівщини та ліцею ім.Хелени Мальчевскої із м.Завєрца (Польща) на початку листопада 2015 року провели спільну зустріч у рамках Проекту «Між нами громадянами», що здійснювався в рамках Програми Польсько-Українського обміну Молоддю реалізованого через Народний Центр Культури у Варшаві. Виконавцями виступили ГО Товариство краєзнавців Яворівщини «Гостинець» та Польська організація Товариство Північного Розвитку.

Детальніше: ЄВРОПЕЙСКА ІНТЕГРАЦІЯ У ДІЇ

Діяльність навчального центру «Мастак»

НЦ "Мастак"ТКЯ «Гостинець» спільно з членами громади с.Старичі та Західноукраїнським ресурним центром продовжують роботу, яку започаткували в процесі реалізації проекту «Виготовлення сувенірної продукції під маркою «Яворівська іграшка», що втілюється в рамках проекту “Попередження торгівлі людьми шляхом розвитку соціальної роботи та мобілізації громад. Фаза ІІ» за фінансової підтримки Швейцарської Конфедерації. Головними партнерами проекту є Представництво Міжнародної організації з міграції в Україні, Західноукраїнський ресурсний центр та Український фонд «Благополуччя дітей».

Детальніше: Діяльність навчального центру «Мастак»

Майстер-клас з рогозоплетіння в НЦ «Мастак»

У новоствореному музеї НЦ «Мастак», що діє на базі Старицької ЗОШ І-ІІІ ступенів 18.03.2015р. відбувся майстер-клас із рогозоплетіння. На запрошення прибули краєзнавці товариства «Гостинець», керівники Народних домів, переможці конкурсу (підтриманого Представництвом DVVInternational в Україні)мікропроектів по створенню мережі Центрів освіти дорослих у Яворівському районі.

Детальніше: Майстер-клас з рогозоплетіння в НЦ «Мастак»

Мікрогрантова програма стартувала

17.03.2015р. відбулась робоча зустріч координаторів проекту “Формування модельної мережі центрів освіти дорослих у Яворівському районі” від ТКЯ «Гостинець та переможцями конкурсу мікропроектів від бібліотек, Народних домів та освітніх закладів Яворівщини щодо подальшої діяльності в плані реалізації мікроґрантової програми, що підтримана Представництвом DVVInternational в Україні і спрямована на розвиток ініціатив із навчання дорослих на базі закладів культури і освіти.

Детальніше: Мікрогрантова програма стартувала

Переможці конкурсу мікропроектів з підтримки навчання дорослих 2015

Визначено переможців конкурсу мікропроектів від бібліотек, Народних домів та освітніх закладів Яворівщини для реалізації мікроґрантової програми, що спрямована на розвиток ініціатив із навчання дорослих на базі закладів культури і освіти.

Конкурс мікропроектів оголошено Товариством краєзнавців Яворівщини „Гостинець” та відбувається у межах Проекту “Формування модельної мережі центрів освіти дорослих у Яворівському районі” за підтримки Представництва DVV International в Україні у партнерстві із Яворівською районною державною адміністрацією і Яворівською районною радою.

Детальніше: Переможці конкурсу мікропроектів з підтримки навчання дорослих 2015

Майстерня традиційних промислів у селі Старичі

10 березня 2015 р. у Старицькій школі при Навчальному центрі «Мастак» відбувся круглий стіл із обговорення теми систематизації виставкових експозицій народного мистецтва та підготовки створеного Майстерні-Музею до відкриття. Учасниками зустрічі були члени ініціативної групи громади села Старичі, краєзнавці «Гостинця», педагоги школи.

 

Детальніше: Майстерня традиційних промислів у селі Старичі

Організація роботи Центрів освіти дорослих. Стійкість, якість, перспективи

2-4 березня 2015 р. в рамках проекту «Формування модельної мережі центрів освіти дорослих у Яворівському районі» проведено серію семінарів на тему  "Організація роботи Центрів освіти дорослих. Стійкість, якість, перспективи".  У трьох семінарах взяли участь 75 учасників – керівники Народних Домів, директори шкіл та керівники бібліотек Яворівського району. Учасники ознайомилися з міжнародним та українським досвідом розвитку освіти дорослих, вивчали потреби громади, отримали знання по створенню та організації роботи центрів освіти дорослих, одержали навики написання проектних заявок.

Проект реалізується Товариством краєзнавців Яворівщини «Гостинець»  » у партнерстві із Яворівською районною адміністрацією (відділом культури і туризму та відділом освіти) та Яворівською районною радою за підтримки Представництва DVVInternationalв Україні.

 

Детальніше: Організація роботи Центрів освіти дорослих. Стійкість, якість, перспективи

ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСУ МІКРОПРОЕКТІВ З ПІДТРИМКИ НАВЧАННЯ ДОРОСЛИХ 2014

Визначено переможців конкурсу мікропроектів від бібліотек, Народних домів та освітніх закладів Яворівщини для реалізації мікроґрантової програми, що спрямована на розвиток ініціатив із навчання дорослих на базі закладів культури і освіти.

Детальніше: ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСУ МІКРОПРОЕКТІВ З ПІДТРИМКИ НАВЧАННЯ ДОРОСЛИХ 2014

Хто продовжує навчатись – завжди залишається молодим

8-10 липня 2014 р. відбулося представлення «Стратегії розвитку навчання дорослих у Яворівському районі на 2014-2020 рр.» та семінар з методик навчання дорослих. Заходи проведені спільно із Західноукраїнським ресурсним центром та Товариством краєзнавців Яворівщини «Гостинець» за фінансової підтримки Представництва DVV International в Україні.

Детальніше: Хто продовжує навчатись – завжди залишається молодим

Додаткова інформація