ФЕСТИВАЛЬ ArtLito У НОВОЯВОРІВСЬКУ

Lito

Запрошуємо на цікаві майстерні, мотиваційні тренінги, історії успіху, English club та настільні ігри, що сприяють розвитку особистих якостей та громади!

Форма зголошення https://goo.gl/forms/d65BFuL5kgUfEnBa2

Програма заходу https://drive.google.com/open?id=0B4QiKcgZDqP0clUtYmhXTUpFcVk

 

АГЕНТИ ПОЗИТИВНИХ ЗМІН ГРОМАД НА ЯВОРІВЩИНІ

16-18 березня ГО «Гостинець» проводила зустріч з неймовірними людьми – представниками фондів громад України і Польщі. Мета – обмін кращими практиками розвитку громад. Петро Маковський та Святослав Сурма з м. Стрий презентували багатющий позитивний досвід і успіхи фонду «Рідня». Голова школи фондів громад України (м. Київ) Оксана Руда представила досвід фондів громад різних регіонів України, розповіла про функції фонду та механізми його створення. Усіх зацікавив досвід фонду громади Івано-Франківська з реалізації проекту «Тепле місто». Рафал Лєжа запрезентував польський досвід розвитку громад, розповів про умови успіху та причини невдач. 

Детальніше: АГЕНТИ ПОЗИТИВНИХ ЗМІН ГРОМАД НА ЯВОРІВЩИНІ

ДІАЛОГ ЗАРАДИ РОЗВИТКУ ГРОМАД

13  березня у  Яворівській райдержадміністрації за участі представників влади, ЗМІ та ГО «Гостинець» відбувся круглий стіл  «Роль центрів освіти дорослих у розвитку громад». Наталія Косик підсумувала діяльність Гостинця за 2016 рік, висвітлила питання проблем ЦОД та стану виконання Стратегії освіти дорослих Яворівщини.  Голова РДА Орест Хлян та голова районної ради Володимир Сичак підтримали подальші шляхи співпраці. Ірина Масюк  проконсультувала механізми спів фінансування укріплення ЦОД. Зоряна Мірило запропонувала детально вивчити можливості підтримки подальшої діяльності районного ЦОД, що діє при Новояворівському музеї. Також обговорили плани видавництва промоційної літератури району та співучасть у проекті «Громадянська освіта в дії», що реалізовується за підтримки Представництва DVV Іnternational  в Україні.

 

Детальніше: ДІАЛОГ ЗАРАДИ РОЗВИТКУ ГРОМАД

ПРАКТИКУЄМО ЦІКАВИНКИ АКТОРСЬКОГО МИСТЕЦТВА

У Новояворівському музеї 29 січня 2017 року відбулася творча зустріч із акторами Першого театру для дітей та юнацтва (м.Львів).
 Театрознавець ЛНУ ім.І.Франка Софія Роса-Лаврентій познайомила учасників із поважною історією Першого театру та зазначила, що «…він зараз формує своє унікальне особливе обличчя серед театрів Львова.

Детальніше: ПРАКТИКУЄМО ЦІКАВИНКИ АКТОРСЬКОГО МИСТЕЦТВА

МАНДРІВКА В ЧАСІ ІЗ МАЙСТРОМ СЛОВА

У четвер, 26 січня 2017р., у приміщенні Новояворівського музею з ініціативи Гостинця за підтримки міської ради відбулась зустріч з українським письменником і книговидавцем, патріотом і громадським діячем Володимиром Шовкошитним. Патріотичну наснагу отримали всі, кому пощастило прийти та почути наживо авторське читання і щемливі спогади організатора перепоховання у 1989 році українських героїв Василя Стуса, Олекси Тихого і Юрія Литвина; ознайомитись з новинками видавництва «Український пріоритет»; отримати на згадку автограф.

Детальніше: МАНДРІВКА В ЧАСІ ІЗ МАЙСТРОМ СЛОВА

СМАЧНА КРАСА ВЛАСНИМИ РУКАМИ

У Новояворіському музеї разом з майстринею Софією Роса-Лаврентій розписували пряникову хатку. Це було неймовірно гарно: приємні бесіди, гумор, позитивні емоції просто зашкалювали. Розмови про мистецтво та традиції Яворівщини, поєдналися із розписом. Хатинки вийшли прекрасні – вони будуть найкращою окрасою домашньої ялинки, бо створені власними руками і творчими думками.

Детальніше: СМАЧНА КРАСА ВЛАСНИМИ РУКАМИ

ГОСТИНЕЦЬ В НОВОМУ РОЦІ ЗІ СТАРИМИ ДРУЗЯМИ

Теплом і затишком наповнилося приміщення новоствореного музею у м. Новояворівськ - ГО «Гостинець» зібралася, аби разом ще раз пережити рік який минув, пригадати яскраві події, поділитися своїми враженнями, разом з тим, у колі однодумців, накреслити програму для майбутнього розвитку громадської організації. Прозвучало чимало цікавих спогадів, але одностайно зійшлися у тому, що найяскравішою і, безумовно, необхідною для мистецького зростання краю подією стало відкриття краєзнавчого Музею традиційного і сучасного мистецтва Яворівщини.

Детальніше: ГОСТИНЕЦЬ В НОВОМУ РОЦІ ЗІ СТАРИМИ ДРУЗЯМИ

ПЕРЕДНОВОРІЧНА МИСТЕЦЬКА АКЦІЯ З РОСПИСУ ЯЛИНКОВИХ ПРИКРАС

У грудні 2016 року у Новояворівському музеї відбувалася Мистецька акція "Розмалюй своїми руками іграшку на міську ялинку". Багато талановитої молоді Новояворівська, небайдужих мешканців та представників Новояворівської міської ради прийшли розписувати іграшки для міської ялинки. Дерев’яними іграшками та фарбами забезпечила міська рада.

Детальніше: ПЕРЕДНОВОРІЧНА МИСТЕЦЬКА АКЦІЯ З РОСПИСУ ЯЛИНКОВИХ ПРИКРАС

У НОВОЯВОРІВСЬКУ ВІДКРИТО МУЗЕЙ

11 грудня у місті Новояворівську розширився культурний простір – створено краєзнавчий музей традиційного і сучасного мистецтва. Згідно задуму, музей має виконувати три функції: 1) популяризувати розвиток яворівського традиційного мистецтва у сучасних жанрах; 2) бути координуючим районним  Центром освіти дорослих; 3) стати платформою культурного діалогу для громади міста.

Детальніше: У НОВОЯВОРІВСЬКУ ВІДКРИТО МУЗЕЙ

ПЛОДИ РІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ЦЕНТРІВ ОСВІТИ ДОРОСЛИХ ЯВОРІВЩИНИ

Сьогодні, 7 грудня 2016 року відбулась конференція за підсумками річної діяльності мережі Центрів освіти дорослих Яворівщини, що діють на базі бібліотек, будинків культури та закладів освіти. Те, що бачили і чули учасники вражало.

Детальніше: ПЛОДИ РІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ЦЕНТРІВ ОСВІТИ ДОРОСЛИХ ЯВОРІВЩИНИ

Додаткова інформація