ПЕРЕМОГА В ОБЛАСНОМУ КОНКУРСІ

Результати «Обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку у Львівській області на 2016 рік» нас порадували. Ми серед переможців (65 місце), отже зможемо реалізувати мрію і потребу мешканців Новояворівська в діяльності сучасного музею. Він запрацює одразу після капітального ремонту, який буде виконано за кошти мікропроекту.

Восени, минулого року, рішенням сесії Новояворівської міської ради у виставковому залі ПК «Кристал» створено краєзнавчий міський музей. З цього часу товариством «Гостинець» у залі проведено багато заходів, зібрано чималу колекцію експонатів, створено виставкові експозиції; проведено заходи до Міжнародних днів освіти дорослих, тренінги із теми музейної андрагогіки. Перешкодою для повноцінного функціонування музею, проведення заходів у ньому є низькі температури у холодну пору року. Також необхідно перепланувати приміщення відповідно умов облаштування музею.

Тепер ми це зможемо зробити спільно з міською радою. ТКЯ «Гостинець» має кількарічний досвід реалізації міжнародних проектів. І вперше будемо виконувати проект в рамках обласної програми. Загальна вартість проекту – 292 019 грн., з яких 100 000 грн. з обласного бюджету, співфінансування з районного бюджету – 77 319 грн., з міського бюджету –100 000 грн., кошти громади – 14 700 грн.Додаткова інформація