ТРЕНІНГ ДЛЯ ТРЕНЕРІВ – МОЖЛИВОСТІ І ВИКЛИКИ

21-26 червня 2016 року голова ГО «Гостинець» була учасницею тренінгів, що проводились в межах ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ ПІДГОТОВКИ ПРОФЕСІОНАЛІВ У ГАЛУЗІ ОСВІТИ ДОРОСЛИХ ВКЛЮЧНО З ПИТАННЯМИ ГРОМАДЯНСЬКОЇ ОСВІТИ, організованої Представництвом DVV International в Україні, Українською асоціацією освіти дорослих та ІСАР «Єднання».

Тижнева програма  тренінгів для тренерів – це набуття учасниками неоціненної практики планування і проведення навчальних курсів; це обмін ідеями і досвідом ефективного навчання дорослих, направленого на зміни суспільства; це використання стратегій навчання і практикування позитивної динаміки і відкритої атмосфери у навчальних групах; це визначення компетенцій професіоналів у галузі освіти дорослих.

Для мене Програма відкрила можливості професійного використання на якісно вищому рівні особистісно-орієнтованого підходу у навчанні дорослих. А також забезпечила особистий розвиток через вільне спілкування з тренером та простір для рефлексії.

Організатори подали приклад створення сприятливого навчального середовища для навчання дорослих, оскільки, забезпечили учасникам Програми: гармонійне поєднання навчального процесу та відпочинку з обов’язковим дотриманням тайм-менеджменту; легкість навчального процесу через інноваційні форми і методи; можливість неформального спілкування між учасниками групи; привітність організаторів; висока професійність тренера Томса Урдзе.  

Наталія Косик

 

Додаткова інформація