НА СТАРТІ МИСТЕЦЬКОГО ПРОЕКТУ

У серпні ГО «Гостинець» стартувала з  проектом  «Музей як центр освіти дорослих і полікультурного діалогу в громаді» у партнерстві із Інститутом із міжнародного співробітництва Асоціації народних університетів Німеччини (DVV International), ГО Інформаційно-дослідницький центр «Інтеграція і розвиток» в межах проекту «Замінимо стіни відкритими вікнами» за підтримки Міністерства іноземних справ Німеччини.  Представлення проекту відбулось на засіданні  круглому столі  у міській раді м. Новояворівськ за участі представників місцевого самоврядування. Результатом є напрацьована платформа співпраці між міською радою і ТКЯ «Гостинець» щодо реалізації проекту, завершення ремонту музею та його становлення.

Розроблено умови конкурсу «О! Це моя Яворівщина». Оголошення про конкурс розміщено на сайтах ТКЯ «Гостинець», Новояворівської міської ради, Яворівської РДА та соціальних мережах ФБ.

Відбулась партнерська зустріч із керівником проекту «Замінимо стіни відкритими вікнами» Юлією Голодніковою , в процесі якої обговорено особливості реалізації проекту відповідно місцевих умов та варіанти зміни простору музею, як центру полікультурного діалогу.

Проведено серію індивідуальних зустрічей з творчими людьми. Про культурні традиції яворівчан говорили на зустрічах з громадськими активістками Союзу українок.  Проведено два тренінги з митцями – членами Яворівського осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України.провели зустріч з майстрами арт-стріту і долучились до розпису стіни яворівської вулиці. Взяли участь у конференції із теми яворівського живопису у м. Яворові.

На міському Святі Меду  проведено відкриту презентацію  традицій народних промислів в контексті пропозицій вибору ідей для розвитку власного бізнесу.

 

Додаткова інформація