СВЯТО МЕДУ, КУЛЬТУРНІ ДІАЛОГИ І ОСВІТА ДОРОСЛИХ

04 вересня краєзнавці Гостинця проводили на міському Святі Меду  відкриту презентацію  традицій народних промислів в контексті пропозицій вибору ідей для розвитку власної справи. Виставка яворівської забавки найбільше приваблювала дітей і відвідувачів поважного віку. Дітей – бо яскрава, безпечна, екологічна і викликає радісні усмішки. Іншим навіювала приємні спогади щасливого дитинства і щиру радість від повернення іграшки зі забуття. Пасічники пропонували відвідувачам різновиди меду, асортимент продукції бджільництва і розповідали про оздоровчу силу натурального меду.

Неформальна освіта дорослих - захоплююче зайняття і для тих хто навчається і для тих хто навчає. А, особливо, коли це бесіди на вулиці, біля банерів, на фоні  дитячих розваг, виступів танцювального колективу, та ще й під класичну музику неперевершеного оркестру!!!  Тепер роздумуємо як розвинути ідею заходу і  ввести його в традицію міста.

Презентація мистецьких традицій та освіти дорослих проводилась у м. Новояворівськ в рамках проекту «Музей як центр освіти дорослих і полікультурного діалогу в громаді» у партнерстві із Інститутом із міжнародного співробітництва Асоціації народних університетів Німеччини (DVV International), ГО Інформаційно-дослідницький центр «Інтеграція і розвиток» в межах проекту «Замінимо стіни відкритими вікнами» за підтримки Міністерства іноземних справ Німеччини. 

Додаткова інформація