ЗМІНИ КЛІМАТУ, ЗМІНИ МИСЛЕННЯ, ЗМІНИ В ГРОМАДІ

Адаптація громади до наслідків змін клімату починається з побудови дієвої громади. Кожен день перед нами ставить нові виклики і нові завдання, які були невідомі, або мало важливі вчора. Швидкість змін клімату і наслідки, які в повній мірі уже проявились, випереджають дії найшвидших бюрократичних структур світу.

Ми живемо тут і сьогодні. Це необхідно зрозуміти кожному і важливо навчитись брати на себе відповідальність за майбутнє своєї громади. Щоб протидіяти зовнішнім негативним впливав і вміти швидко адаптуватись до змін природного середовища, ми вчимося вибудовувати локальні гнучкі ефективні команди, які готові брати на себе відповідальність щодо реалізації поставлених цілей і вирішення проблемних питань.

 

ГО «Наш Янів» може пишатись своєю командою. Цілеспрямовані, креативні, розумні… і мріють про покращення середовища Янова (смт. Івано-Франкове). І не просто про це говорять, а роблять і мають у своєму списку солідний перелік реалізованих проектів, що створили позитивні зміни в громаді Янова. Зокрема, долучились на практиці до робіт по монтажу відеоспостереження. А мудрі люди тому і мудрі, що постійно вчаться. Це і про ГО «Наш Янів», оскільки 9 вересня вони зорганізувались на участь в тренінгу із адаптації громади до наслідків змін клімату та розвитку команди. Говорили про зміни клімату, розглянули питання ролі ГО у розвитку територій, аналізували модель особистого і командного успіху та моделювали та мріяли. Було цікаво і корисно як учасникам, так і тренерам від ГО «Гостинець».

Як уже повідомлялось, в селищі створюється моніторингово-інформаційний центр та встановлюється система відеоспостереження за станом навколишнього середовища в рамках проекту «Локальні підходи до глобальних кліматичних викликів», який реалізовує ГО «Товариство краєзнавців Яворівщини «Гостинець» в рамках програми «Кліматичний Форум Схід ІІ» у партнерстві з Національним екологічним центром України (НЕЦУ) за фінансової підтримки Європейського Союзу, Австрійського Агентства з Розвитку (ААР) та Австрійського Червоного Хреста.

 

 

 

 

 

 

 

DSC00649

 

 

 

 

 

 

 

Додаткова інформація