Система відеоспостереження в смт.Івано-Франкове

В рамках проекту по адаптації до зміни клімату в селищі Івано-Франкове, що на Львівщині, встановили систему відеоспостереження за лісовими пожежами на дзвіниці церкви. Храм святого рівноапостольного князя Володимира є однією з найвищих споруд в цьому населеному пункті, відповідно він виявився найкращим пунктом для спостереження за навколишніми заповідними лісами.

Відеоспостереження здійснюється за територією, де знаходяться природо заповідні об’єкти найвищого рангу, наявна багата історико-культурна спадщина. Онлайн-трансляція ведеться з трьох відеокамер, площа огляду становить близько 3 тисяч гектарів.

Сам настоятель храму отець Володимир Дадак вважає встановлення такої системи позитивом і закликає своїх прихожан задуматись над своїми діями як щодо один одного, так і щодо свого ставлення до навколишнього середовища. “Я часто тепер приводжу людям такий приклад - якщо створена людиною система спроможна так відслідковувати всі недобрі чи нечемні кроки людей, то подумайте, як пильно за нашими діями, нашими вчинками спостерігає Бог”, - зазначив він.

Андрій Гарасим, Національний Екологічний Центр України

Сторінка з онлайн трансляцією з трьох камер

Додаткова інформація