Поширення успішного досвіду роботи з молоддю та громадою

ТКЯ «Гостинець» спільно з членами громади с. Старичі 24 вересня 2014 ділились досвідом професійної орієнтації серед дорослого населення та сільської шкільної молоді із гостями з Республіки Польща.

Цікава і корисна зустріч стала можлива у рамках міжнародного польсько-українського проекту реалізованого «Європейським будиком зустрічей – фундація Новий Став» (Europejski Dom Spotkań-Fundacja Nowy Staw, Polska), Фундація Q (Fundacja Q, Polska) та Західноукраїнським ресурсним центром (Україна) в рамках реалізації проекту «Транскордонний Центр Підтримки Ринку праці», що реалізовується за фінансової підтримки Європейськокї Комісії в рамках Програми Транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013.

Успішно зреалізованийспільний проект ТКЯ «Гостинець» із громадою с. Старичі «Виготовлення сувенірної продукції під маркою «Яворівська іграшка», що втілюється в рамках проекту“Попередження торгівлі людьми шляхом розвитку соціальної роботи та мобілізації громад. Фаза ІІ» за фінансової підтримки Швейцарської Конфедерації. Головними партнерами проекту є Представництво Міжнародної організації з міграції в Україні, Західноукраїнський ресурсний центр та Український фонд «Благополуччя дітей» викликали зацікавлення та отримали належну високу оцінку.

Проведений майстер клас для гостей дозволив кожному відчути на собі ефект навчання через дію та отримати задоволення від реалізації свого творчого потенціалуJ.

 

 

 

 

 

 

 

Додаткова інформація