Дні громадських ініціатив

Громадська організація Товариство Краєзнавців Яворівщини «Гостинець» у партнерстві із Яворівською районною державною адміністрацією та Яворівською районною радою, Управлінням освіти та Управлінням культури та туризму в рамках «Міжнародних днів освіти доросли в Україні 2014 » провели «Дні громадських ініціатив» за фінансової підтримки Представництва DVV International в Україні.

 

Ідея проведення заходів з освіти дорослих виникла в 1992 р. в Національному інституті безперервної освіти дорослих (NIACE) у Великій Британії. Під час проведення п’ятої конференції ЮНЕСКО в Гамбурзі в 1997 р. понад 1,5 тис. представників міністрів освіти, урядових і неурядових організацій, дослідницьких центрів рекомендували проведення днів освіти дорослих в інших країнах світу.

1-2 жовтня 2014 року в Яворівському районі були проведені дні освіти дорослих під назвою «Дні громадських ініціатив». Зустрічі у різних форматах були покликані ознайомити мешканців району з можливими формами навчання дорослих. Це круглий стіл «Освіта дорослих – шлях до успіху», обмін досвідом «Презентація громадських ініціатив», тренінг «Роль працівників відділу культури й туризму в поширенні ідей навчання протягом життя». В рамках заходів проведено практичну зустріч з директорами шкіл Яворівщини на тему методик роботи з дорослими, розвиток громадських ініціатив через діяльність ради школи. А найколоритнішим дійством був ярмарок майстер-класів.

Навчання повинно бути корисним, цікавим та веселим;) Кожний учасник мав змогу висловити свою думку із можливих напрямків розвитку освіти дорослих в регіоні, обмінятись ідеями та долучитись до громадських ініціатив.

                            

Додаткова інформація