У родинному колі "Гостинця"

3 січня відбулась чергова зустріч членів Гостинця. Цього разу – родинна, бо більшість прибули сім’ями. Діти, молодь, дорослі – всі були залучені до краєзнавчих справ товариства, для усіх була організована відповідна діяльність.

 

 

  

Розпочалась зустріч цікавинкою – Микола Мандзяк розповів про цьогорічну велоподорож з Яворівщини до Франції. Він демонстрував фотографії і так захоплено розповідав про пережиті моменти, привабливі об’єкти, що краєзнавці захопились ідеєю спробувати себе у велотуризмі.

 

Для наймолодших учасників Софія та Роман Лаврентії організували майстерню «Декор для лісової красуні». Вони виготовляли прикраси з паперу, природних матеріалів, розмальовували пряники та прикрашали ялинку.

Допоки діточки творили ялинкові дива, дорослі обговорювали основні події Гостинця у 2014 році: зреалізовані проекти, участь у тренінгах, обмін досвідом із колегами з Польщі. Особливе зацікавлення викликала інформація щодо проекту по створенню Центрів освіти дорослих на базі бібліотек та Стратегії освіти дорослих у Яворівському районі. Обговорювались результати, здобутки та можливі напрямки розвитку проекту що реалізовує ТКЯ «Гостинець» на базі Старицької школи «Створення Майстерні традиційних промислів». Ідея втілювався в рамках проекту «Попередження торгівлі людьми шляхом розвитку соціальної роботи та мобілізації громад. Фаза ІІ» за фінансової підтримки Швейцарської Конфедерації який виконується Представництвом Міжнародної Організації з Міграції в Україні у партнерстві із Західноукраїнським ресурсним центром та Фондом «Благополуччя дітей».

І, як годиться на початку року, всі разом склали план роботи організації на 2015 рік. Спланували багато різноманітних заходів (навчань, майстер-класів, екскурсій…) та обговорили ідеї для майбутніх проектів, тож роботи вистачить усім.

Наталія Косик

Додаткова інформація