ГОСТИННА ЗУСТРІЧ ПАРТНЕРІВ

У серпні директор Представництва DVV International в Україні Олег Смірнов відвідав Яворівщину. Голова ТКЯ «Гостинець» Наталія Косик разом із командою представляли програму діяльності в рамках Проекту “Громадянська освіта запорука успішного розвитку громад”, що виконується ТКЯ “Гостинець” за підтримки Представництва DVV International в Україні у партнерстві із Яворівською РДА і Яворівською районною радою.

Детальніше: ГОСТИННА ЗУСТРІЧ ПАРТНЕРІВ

РОЛЬ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ТА ПРОЕКТНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ

Розвиток громадських організацій – тематика серпневих заходів для громад-учасниць Проекту, що працюють над створенням громадських організацій, які слугуватимуть інструментом розвитку їхніх громад. Важлива тема, серйозні роздуми, раціональні підходи: як згуртувати однодумців на розвиток громади, як написати статут організації, як зареєструвати громадську організацію? Ці та інші питання були змістом тренінгу проектного менеджменту, на якому навчались громади-учасники Проекту “Громадянська освіта запорука успішного розвитку громад”, що виконується Товариством краєзнавців Яворівщини “Гостинець” за підтримки Представництва DVV International в Україні у партнерстві із Яворівською РДА і Яворівською районною радою.

Детальніше: РОЛЬ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ТА ПРОЕКТНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ

ФОТОВИСТАВКА «МІСТО ЩАСЛИВИХ ЛЮДЕЙ»

Любиш своє місто Новояворівськ? Маєш старі цікаві фото? Запропонуй їх на виставку «МІСТО ЩАСЛИВИХ ЛЮДЕЙ», яка відбудеться з 14 жовтня по 14 листопада у Краєзнавчому музеї (колишній виставковий зал ПК Кристал).

Умови:

  • Фото міста зроблені до 2000 року.
  • Тематика широка: фото вулиць, громадських місць, ділових зустрічей, масових заходів міста, спорудження пам’ятників, будинків, новояворівчани…
  • Бажано зазначити назву, прізвище та ім’я автора/власника, рік фотофіксації .

Якщо Ви готові представити своє фото на виставку, запрошуємо Вас прийти у  бібліотеку  для дорослих м.Новояворівська з 22 серпня по 30 вересня  – 1000–1700. Ми відскануємо та одразу повернемо Ваше фото.

Просимо надсилати готові сканкопії фото у високій якості на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 30 вересня 2016 року.

            Виставку організовує ГО Товариство «Гостинець».

Дякуємо за участь!

ДРУЖНЯ ЗУСТРІЧ З ПАРТНЕРАМИ З КАШУБСЬКОГО НАРОДНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

DSC0950904.08. НЦ «Мастак» відвідали наші друзі – Левко Довган із ЗУРЦу та команда Марека Бичковські із Кашубського народного університету Польщі. Зустріч була теплою, адже саме з цими прекрасними людьми ми розпочинали свою проектну діяльність. Тому спільне фото біля стендів у парку, встановлених у рамках першого проекту Гостинця, є для нас важливим. В ході зустрічі ми також оглядали плоди нашої діяльності за останні роки: музей народного мистецтва, столярну і ткацьку майстерні, студію художньої вишивки, кімнату-музей яворівської забавки. Приємні спогади минулих зустрічей і спільних заходів плавно перейшли в русло планування майбутньої співпраці. Дякуємо за візит і гарно проведений час.  

Детальніше: ДРУЖНЯ ЗУСТРІЧ З ПАРТНЕРАМИ З КАШУБСЬКОГО НАРОДНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

ПАРТНЕРСЬКИЙ ВІЗИТ ЯВОРІВСЬКОГО ГОСТИНЦЯ ДО СКОЛІВСЬКОГО ІМПУЛЬСА

02-03 серпня організатори Центрів освіти дорослих Яворівщини здійснили візит до партнерів ГО Імпульсу (м. Сколе) з метою ознайомлення з діяльністю сільських Центрів освіти дорослих Сколівщини. Двохденна програма була насичена. Нас гостинно зустріли у Сколівському центрі зайнятості і голова ГО «Імпульс» Мирослава Багрінець розповіла про успішно зреалізовані проекти, а Іванна Тимоцко про співпрацю з ГО. Олена Кожевнікова представила досвід випуску сільської газети та програму курсу англійської мови для мешканців с. Козьова. Цікавий досвід фандрейзингу презентувала Ольга Прецель. Віра показала комп’ютерну презентацію з досвіду роботи ЦОДу, що діє на базі будинку дитячої та юнацької творчості м. Сколе.

Детальніше: ПАРТНЕРСЬКИЙ ВІЗИТ ЯВОРІВСЬКОГО ГОСТИНЦЯ ДО СКОЛІВСЬКОГО ІМПУЛЬСА

ОСЕЛЯ СТВОРЮЄ МИСТЕЦЬКИЙ ПРОСТІР

Наприкінці липня небайдужі мешканці с. Оселя розпочали практичний етап реалізації мікро-проекту «Парк – відкритий простір для діалогу», що виконується ініціаторами Народного аматорського театру «Перекотиполе», ГО Товариством «Гостинець» за підтримки Представництва DVV International в Україні у партнерстві із Яворівською РДА і Яворівською районною радою. 
За звичаєм, розпочали роботу із молитви – о. Михайло благословив розпис бетонної огорожі Парку "Героїв Небесної сотні" і молодь активно включилась до виконання настінного живопису. Макет розпису створила художниця Валентина Щадило. ГО «Гостинець» та громада Оселі щиро вдячна спонсорам ТзОВ «Снєжка Україна» за підтримку та надану частину матеріалів для розпису огорожі парку.

 

Детальніше: ОСЕЛЯ СТВОРЮЄ МИСТЕЦЬКИЙ ПРОСТІР

ТЕМА РОЗВИТКУ СІМЕЙНОГО БІЗНЕСУ НА ЧАСІ

Тему розвитку сімейного бізнесу освоювали ініціативні групи громад – учасники Проекту “Громадянська освіта запорука успішного розвитку  громад”, що виконується  Товариством краєзнавців Яворівщини “Гостинець” за підтримки Представництва DVV International в Україні у партнерстві із Яворівською РДА і Яворівською районною радою. У підсумковій частині тренінгів усі учасники визнали реалістичність втілення опрацьованих ідей  розвитку власного бізнесу за умови подолання невпевненості, страхів ризику та нехтування міфами на тему бізнесу. А забезпечить успіх продуманий бізнес-план та наполегливе практикування 10 заповідей успішного підприємництва.

Детальніше: ТЕМА РОЗВИТКУ СІМЕЙНОГО БІЗНЕСУ НА ЧАСІ

УЧАСНИКИ ПРОЕКТУ ВЧИЛИСЬ ФАНДРЕЙЗИНГУ

У першій половині липня ініціативні групи громад Яворівщини освоювали тему мобілізації ресурсів (фандрейзинг) для розвитку громади. На тренінгах аналізували джерела ресурсів, практикували форми роботи з донорами, розробляли ідеї залучення ресурсів для зміни простору громадських місць. У Черниляві творчо опрацювали залучення ресурсів для забезпечення мешканців швидкісним Інтернетом, створення підприємства із переробки молочної продукції та відкриття школи творчого розвитку дитини. В Оселі розробили ідею агробізнесу із вирощування жита, створення дитячого садка та розробку плану ремонту сільських доріг. У Дубровиці працювали над мобілізацією ресурсів для розвитку зеленого туризму та соціальної інфраструктури села. У Завадові представили цікаві ідеї залучення коштів для створення музею о. Михайла Вербицького та відпочинкової інфраструктури. Навчання відбуваються в рамках Проекту “Громадянська освіта запорука успішного розвитку  громад”, що виконується  Товариством краєзнавців Яворівщини “Гостинець” за підтримки Представництва DVV International в Україні у партнерстві із Яворівською РДА і Яворівською районною радою. 

Детальніше: УЧАСНИКИ ПРОЕКТУ ВЧИЛИСЬ ФАНДРЕЙЗИНГУ

ЧЕРНИЛЯВА НА ШЛЯХУ ПОШУКУ РЕСУРСІВ

3 липня у Центрі освіти дорослих, що діє при бібліотеці-філії с. Чернилява відбувся тренінг із теми мобілізації ресурсів (фандрейзинг) для розвитку громади. Слід відзначити серйозний підхід ініціативної групи до аналізу джерел ресурсів і методів роботи з донорами. Результати спільної роботи були успішними – на умовний конкурс представили три вельми цікавих і, водночас, реалістичних ідеї: бізнес-проект із забезпечення жителів швидкісним Інтернетом; створення підприємства із переробки молочної продукції; відкриття школи творчого розвитку дитини.

Детальніше: ЧЕРНИЛЯВА НА ШЛЯХУ ПОШУКУ РЕСУРСІВ

СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ ГРОМАДИ ЗАВАДОВА

У Центрі освіти дорослих с. Завадів, 28.06 відбувся тренінг  із стратегічного планування розвитку громади. Члени ініціативної групи досить серйозно підійшли до питань економічного розвитку території, обговорювали екологічні проблеми і шляхи їх вирішення, запропонували комплекс заходів до розбудови інфраструктури села.

Детальніше: СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ ГРОМАДИ ЗАВАДОВА

Додаткова інформація