Майстер-клас «Мистецтво ліплення з полімерної глини» у ЦОД «Майстерня рукоділля»

30 квітня 2015 року в арт-центрі відбувся майстер-клас на тему: «Мистецтво ліплення з полімерної глини», який проводила Ольга Худоба, випускниця нашої школи. Майстриня розпочала навчання з презентації «Особливості мистецтва ліплення з полімерної глини», акцентувавши увагу учасників на техніці ліплення. Ольга демонструвала і власні вироби, які вражали своєю красою та  довершеністю.

У процесі майстер-класу учасники виготовляли намистинки для коралів у «мармуровій» техніці, сережки та підвіски в техніці «квіткова філігрань». Згодом вироби варили, покривали лаком та припасовували фурнітуру. Результатом клопіткої праці стала чудова біжутерія.

Учасники із задоволенням ділились враженнями від навчання та роботи, милувалися своїми виробами, адже майстриня докладала максимум зусиль, щоб навчити їх даного мистецтва. А фотосесія усіх чарівних жінок та дівчат із власноруч виготовленими прикрасами  залишить приємні та незабутні спогади про цей майстер-клас.

Проект «Арт-центр освіти дорослих «Майстерня рукоділля» втілено в рамках Проекту «Формування модельної мережі центрів освіти дорослих у Яворівському районі», який виконано ТКЯ «Гостинець» за фінансової підтримки Представництва DVV International в Україні у партнерстві із Яворівською РДА і Яворівською районною радою.

ЦОД «Майстерня рукоділля» діє на базі Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1.

 

Тетяна Макоус-Заставна,

заступник директора з навчально-виховної роботи

Марія Хоча,

педагог-організатор

Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1

 

 

 

Додаткова інформація