ЗАКЛАДАЄМО ФУДАМЕНТАЛЬНУ ОСНОВУ ЦОД

14 травня у районному ЦОД відбувся тренінг «Сучасні методи та підходи у роботі Центрів освіти дорослих» у якому взяли участь переможці мікрогрантового конкурсу у проекті ТКЯ “Гостинець” “Формування модельної мережі Центрів освіти дорослих у Яворівському районі” за підтримки Представництва DVV International в Україні. Мережа ЦОД сформована на базі бібліотек м. Яворова, смт. Краковець і Шкло, сіл Чернилява, Завадів, Старий Яр, Новини; Народних домів сіл Оселя, Домажир, Дубровиця; середніх шкіл м. Новояворівськ (ЗОШ № 1), сіл Наконечне, Терновиця, Старичі.

 

Тренери Леся Більська та Іван Більський залучили учасників до вироблення принципів і виконання функцій ЦОД, обговорювали питання створення креативного простору у центрах, спільно практикувались у плануванні навчальних занять, вчились основ менеджменту, дискутували з питань форм роботи та мотивації дорослих до навчань. На завершення – стали учасниками майстерні із перегляду та обговорення фільмів.

На тренінгу панували гарний настрій, жваві диспути, обговорювали питання апробації різних форм роботи: тренінгів, навчальних екскурсій, курсів громадянської освіти… 

Наталія Косик

Голова ТКЯ "Гостинець"

Додаткова інформація