Родинні цінності. Права та обов’язки громадян України

17 травня 2015 року в бібліотеці-філіал с. Завадів відбувся тренінг «Родинні цінності. Права та обов’язки громадян України», в рамках проекту «Створення центру освіти дорослих ім. М. Вербицького».

Керівник проекту Наталія Бурій провела презентацію «Рівні права та обов’язки між чоловіком і жінкою».

Тренер Тетяна Бабак спільно із учасниками визначали місце родини в ієрархії своїх життєвих цінностей, обговорювали значення сім’ї для задоволення матеріальних і духовних потреб людини, аналізували чинники міцної родини, оцінювали рівень готовності до сімейного життя.

Також учасники мали можливість подивитись фільм «Вогнетривкий», у якому відображена проблема стосунків між чоловіком і дружиною. Після чого ділились враженнями та робили власні висновки. Цей фільм заставив задуматися над тим, як багато не цінуємо у нашому житті, не приділяємо значення надважливим речам, як легко можна усе зруйнувати і наскільки важко відновити взаємини.

Рекомендуємо цей фільм до перегляду, адже це гарна нагода подивитись на силу справжньої любові.

Усі учасники тренінгу були задоволені та залишили відгуки й пропозиції.

Ідею втілено в рамках Проекту «Формування модельної мережі центрів освіти дорослих у Яворівському районі», який виконує ТКЯ «Гостинець» за фінансової підтримки Представництва DVV International в Україні у партнерстві із Яворівською РДА і Яворівською районною радою.

Наталія БУРІЙ,

Керівник бібліотеки-філіалу с.Завадів

 

 

Додаткова інформація