У «МАЙСТЕРНІ РУКОДІЛЛЯ» ТВОРИЛИ МИСТЕЦЬКІ ВИРОБИ ІЗ СОЛОНОГО ТІСТА

В арт-центрі «Майстерня рукоділля», що діє на базі Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, продовжується навчання дорослих різноманітним мистецтвам. Нещодавно відбувся майстер-клас Ганни Абдули «Ліплення із солоного тіста». Майстриня ознайомила учасників з історією використання солоного тіста, поділилась рецептом його приготування, ознайомила присутніх з технікою ліплення та презентувала власні вироби. Всі із захопленням розглядали цю красу і якнайшвидше хотіли приступити до праці. Незабаром із солоного тіста учасниками були виліплені перші квіточки, листочки, які складались у прекрасний букет.

 

Після природного висихання вироби покрили лаком, який надав їм відповідного блиску та міцності. Згодом квіткові композиції помістили в дерев’яні рамки, заздалегідь підготовлені вчителем трудового мистецтва – Олегом Проциком.

            «Все починається з малого…» – такими словами майстриня підписала кожну картину на згадку про цей майстер-клас.

Солоне тісто – це дуже пластичний, недорогий та екологічний матеріал для ліплення. Його можна використовувати як для дорослої так і для дитячої творчості.  

Поділимось з вами рецептом:

300 г борошна вищого ґатунку,

200 г солі «Екстра»,

100 г води,

1 ст. ложка олії,

1 ст. ложка сухого шпалерного клею.

Для кольору можна додати харчовий барвник.

Проект «Арт-центр освіти дорослих «Майстерня рукоділля» втілено в рамках Проекту «Формування модельної мережі центрів освіти дорослих у Яворівському районі», який виконано ТКЯ «Гостинець» за фінансової підтримки Представництва DVV International в Україні у партнерстві із Яворівською РДА і Яворівською районною радою.

Тетяна Макоус-Заставна,

заступник директора з навчально-виховної роботи

Марія Хоча,

педагог-організатор

Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1

Додаткова інформація