МАЙСТЕР-КЛАС «ДЕКОР З КВІЛІНГУ» У ЦОД «МАЙСТЕРНЯ РУКОДІЛЛЯ»

У травні 2015 року в арт-центрі «Майстерня рукоділля», що діє на базі Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 відбувся майстер-клас на тему: «Декор з квілінгу», який провела Оксана Смук. Майстриня розповіла про походження даного мистецтва та продемонструвала різноманітні вироби: вази, фоторамки, скриньки, декоровані квілінгом. Пані Оксана доступно та цікаво пояснила учасникам кожен етап виготовлення окремих елементів квілінгу, а саме: замкнені форми (ромб, хвиля, листочок, стріла та ін.) та відкриті форми (спіралі, серце, квітка, гілочка та ін.). Згодом із тоненьких смужок кольорового паперу учасники творили прекрасні візерунки, які викладали на вітальних листівках.

В арт-центрі панувала хороша атмосфера, дорослі жартували, приємно спілкувалися та захоплювалися своїми новими вміннями. Навчання проходило під супровід спокійної музики та з філіжанкою кави.

Після завершення майстер-класу учасники ділились своїми враженнями від роботи та зізналися, що отримали емоційне задоволення і виявили бажання продовжувати займатись цим мистецтвом.

Проект «Арт-центр освіти дорослих «Майстерня рукоділля» втілено в рамках Проекту «Формування модельної мережі центрів освіти дорослих у Яворівському районі», який виконано ТКЯ «Гостинець» за фінансової підтримки Представництва DVV International в Україні у партнерстві із Яворівською РДА і Яворівською районною радою.

Тетяна Макоус-Заставна, 
заступник директора з навчально-виховної роботи
Марія Хоча,
педагог-організатор
Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1

Додаткова інформація