ПАРТНЕРСЬКА ЗУСТРІЧ ТКЯ «ГОСТИНЕЦЬ» ТА ГО «ІМПУЛЬС»

Товариство краєзнавців Яворівщини «Гостинець» 02 липня приймали гостей Сколівської Громадської організації «Імпульс». Мета зустрічі – обмін досвідом навчання дорослих, що здійснюється в рамках Проекту «Формування модельної мережі центрів освіти дорослих» у Яворівському та Сколівському районах, виконується  згаданими ГО за фінансової підтримки Представництва DVV International в Україні у партнерстві із місцевою владою.

Зустріч відбувалась у НЦ «Мастак», що функціонує на базі Старицької ЗОШ І-ІІІ ст.  Програма була насиченою: показ процесу вирізання майстром яворівської забавки із дерева в столярній майстерні; участь у майстер-класі із художнього розпису іграшки; представлення діяльності інших ЦОД Яворівщини через комп’ютерну презентацію; розповіді гостей про досвід роботи сільських ЦОД Сколівщини; моделювання методів навчання дорослих через практичну участь у елементах тренінгів; практичні спроби виготовлення виробу на ткацькому станку і дощечках; огляд експозицій Музею-майстерні народних промислів Яворівщини; екскурсія екологічними стежками парку. Захід відбувався у дружній атмосфері вільного спілкування, обміну ідеями, обговоренням подальшої співпраці. І, звичайно, смакуваннями стравами місцевої кухні – яворівський гречаний пиріг із борщем сподобали всі.

Гості і господарі дали високу оцінку партнерській зустрічі, відзначили важливість заходів подібного формату для освоєння методів роботи з дорослими, обговорили питання важливості методичного і технічного укріплення діючих ЦОД для забезпечення стійкості їх функціонування в майбутньому. А також висловили побажання продовжити практику взаємних поїздок центрами ЦОД для обміну досвідом навчання дорослих. На завершення зустрічі відбулась коротка автобусна екскурсія із представленням візитної картки Яворівщини.

 

 

 

 

 

 

Додаткова інформація