ШЛЯХ ДО УСПІХУ ЧЕРЕЗ НАВЧАННЯ І НАПОЛЕГЛИВУ ПРАЦЮ

Тренінг + майстер-клас + навчальна екскурсія = сценарій семінару «Особиста мотивація до навчання – шлях до успіху», який відбувся 28 липня на базі Народного дому с. Дубровиця. Керівники ЦОД Яворівщини знову зібрались, щоб обговорити питання становлення освіти дорослих, набути нових знань у сфері громадянської освіти, відточити творчі здібності і, звичайно, цікаво провести час.

Все вдалося на відмінно: тренінг «Успіх завдяки наполегливості. П’ятий елемент» логічно перейшов у майстер-клас із виготовлення павучка із соломи, який провела Наталія Порохнавець. Керівник Дубровицького ЦОД Марія Боянівська поділилась досвідом вивчення забутого ремесла соломоплетіння, розповіла про командну роботу (разом з бібліотекарем Ольгою Чіх, вчителем Наталією Порохнавець і директором школи Анною Манівською) із збору інформації від старожилів, особистим освоєнням ремесла, творчим збагаченням традиції соломоплетіння і створення відео уроку.

У заході взяли участь дубровицький парох о. Микола та голова сільської ради Ігор Пурський. Керівник відділу культури Володимир Балух рекомендував присутнім запозичувати представлений досвід і підкреслив – якщо так здійснювати навчання у кожному центрі, то це буде значна користь для громад.  Учасники відзначили високу ефективність навчальних моментів, проведених у НД Дубровиці і професіоналізм командної роботи, яку вдалось організувати в процесі реалізації проекту. Самі організатори Марія та Ольга оцінили участь в заходах наступними словами «Завдяки проекту ми розкриваємо в собі творчий потенціал, йдемо сходинка за сходинкою і досягаємо певних успіхів. Це зацікавлює громаду, яка згуртовується навколо закладів культури. Виїзні семінари, які організовує ТКЯ «Гостинець» допомагають нам пізнати край, перейняти досвід навчальних центрів освіти дорослих, а також показати мальовничу природу, культурні надбання нашого села і поділитися своїми успіхами. Бажаємо всім, щоб п’ятий елемент був завжди присутній при реалізації усіх ідей».

Третю частину семінару присвятили вивченню рідного краю та методиці проведення навчальних екскурсій. Учасники ознайомились із сакральним творами мистецтва у церкві Покрови Пресвятої Богородиці с. Дубровиця,  відвідали рекреаційні бази Чарівних озер і «Кошару» і побували у Крехівському монастирі св.. Миколая.

Захід проводився у рамках Проекту «Формування модельної мережі центрів освіти дорослих у Яворівському районі», що виконується ТКЯ «Гостинець» за фінансової підтримки Представництва DVV International в Україні у партнерстві із місцевою владою. 

 

Додаткова інформація