КОНФЕРЕНЦІЯ «ЗНАЧЕННЯ ОСВІТИ ДОРОСЛИХ ДЛЯ ГРОМАДИ ЯВОРІВЩИНИ»

Розуміння цінності освіти дорослих і освіти упродовж усього життя, розвиток мережі центрів освіти дорослих, обмін досвідом роботи, специфіка центрів,  форми і методи навчання дорослих – основні питання конференції, яка відбулась 30 жовтня 2015 у м. Новояворівськ. У центрі уваги були бібліотекарі, керівники Народних домів, педагоги, які у цьому році взяли додаткову функцію керівників  Центрів ОД і здійснюють навчання дорослих:

на базі бібліотек – Наталія  Биба, м.Яворів; Наталія Бурій, с.Завадів; Люба Саган, смт. Шкло; Мирослава Юпин, с.Старий Яр; Василина Турчин, смт.Краковець; Марія Купців, с.Новини; Марія Гуз, с.Чернилява; Орися Лисак, с.Домажир; Наталія Конанець, ЦОД м.Яворів;

на базі Народних домів – Марія Малець, с.Оселя; Марія Боянівська, с.Дубровиця;

на базі закладів освіти – Тетяна Макаус-Заставна та Марія Хоча, м.Новояворівськ СШ № 1; Ростислав Канус с. Терновиця ЗОШ І-ІІст; Лідія Лисяк,  с.Наконечне ЗОШ І-ІІІст; Наталія Середа, с.Старичі ЗОШ І-ІІІст.

В обговоренні аналізували проведену роботу і говорили про перспективи розвитку освіти дорослих у Яворівському районі заступник голови районної ради Володимир Сичак, заступник голови РДА Орест Хлян, керівник відділу культури та туризму Володимир Балух, міський голова Василь Муравель, голова комісії з питань культури та освіти районної ради Ростислав Канус та всі учасники заходу. Акцент поставлено на розширення мережі та укріплення діючих ЦОД.

Учасники взяли участь у тренінгу «Сила команди», що сприяв розумінню секретів успіху, ролі лідера, усвідомленню того, що гармонія команди важливіша від поставленої мети.

До вподоби всім прийшовся майстер-клас із традиційного ткацтва на дощечках, який провели Марія Хоча та Іван Більський. За порівняно короткий час учасники самостійно виткали пояски, браслети, стрічки. Друга група учасників узагальнили висловлені в обговоренні пропозиції щодо розвитку ЦОД у наступному році.

Наталія Косик – голова ТКЯ «Гостинець»

Додаткова інформація