ПАРТНЕРСЬКИЙ ВІЗИТ ЯВОРІВСЬКОГО ГОСТИНЦЯ ДО СКОЛІВСЬКОГО ІМПУЛЬСА

02-03 серпня організатори Центрів освіти дорослих Яворівщини здійснили візит до партнерів ГО Імпульсу (м. Сколе) з метою ознайомлення з діяльністю сільських Центрів освіти дорослих Сколівщини. Двохденна програма була насичена. Нас гостинно зустріли у Сколівському центрі зайнятості і голова ГО «Імпульс» Мирослава Багрінець розповіла про успішно зреалізовані проекти, а Іванна Тимоцко про співпрацю з ГО. Олена Кожевнікова представила досвід випуску сільської газети та програму курсу англійської мови для мешканців с. Козьова. Цікавий досвід фандрейзингу презентувала Ольга Прецель. Віра показала комп’ютерну презентацію з досвіду роботи ЦОДу, що діє на базі будинку дитячої та юнацької творчості м. Сколе.

Наступного дня відвідали навчальний центр Імпульсу та СЦОД с. Труханів, в якому відбулась зустріч з успішною головою села, нашою землячкою – Надією Булак. Вона розповіла про проблеми і перспективи села, предстала згуртовану команду однодумців з якими спільно реалізовують проекти і роблять село успішним. Тут ми ознайомились з традицією домашнього сироваріння та дегустували різні види сирів. А ще ми насолоджувались природою Карпат: побували на вежі Ведмежі та водоспаді Кам’янки, напились з джерела живої води, ознайомились з краєвидами Славська,  здійснили пішу мандрівку на скелі Довбуша. Поїздка була корисною. Ми дякуємо Мирославі Багрінець за організацію нашого перебування на Сколівщині.

Навчальна поїздка відбувалась в рамках Проекту “Громадянська освіта запорука успішного розвитку  громад”, що виконується  Товариством краєзнавців Яворівщини “Гостинець” за підтримки Представництва DVV International в Україні у партнерстві із Яворівською РДА і Яворівською районною радою.

Додаткова інформація