І розквітнуть сади в наших Оселях

В неділю 22 березня в Народному домі с.Оселя було проведено круглий стіл з питань реалізації ідеї навчання дорослих основ садово-паркового господарства. У роботі круглого столу взяли участь депутати сільської ради, члени виконкому, директор школи Рожик Л.Є., директор Народного дому Дуда Б.Д., фермер Вань І.І., сільські активісти.

 

Керівник проекту, Марія Малець, розповіла про особливості реалізації проекту, навчальні зустрічі для громади. Ідея навчитися самим вирощувати та доглядати садово-паркові культури була підтримана та припала до душі багатьом односельчанам.

Дискусія була жвавою. Депутат сільської ради, Іван Лутчин, підтримав ідею проекту і поділився думками, як ефективніше організувати навчання. Член виконкому, Іван Гелант, запропонував своє бачення щодо організації садово-паркового господарства.

Отже, проект стартував. Сподіваємося що вистачить сил та ентузіазму втілювати його в життя!

Проект «Садово-паркове господарство – перспектива для розвитку власної справи» втілено в рамках Проекту «Формування модельної мережі центрів освіти дорослих у Яворівському районі», який виконує ТКЯ «Гостинець» за фінансової підтримки Представництва DVV International в Україні у партнерстві із Яворівською РДА і Яворівською районною радою.

Марія МАЛЕЦЬ,

керівник народного театру «Прекотиполе» при Народному домі с.Оселя

 

 

Додаткова інформація