Бібліотека-філіал с. Завадів - Центр освіти дорослих ім. М. Вербицького

29 квітня 2015 р. у бібліотеці-філіал с. Завадів відбувся круглий стіл “Освіта дорослих. Традиції освіти дорослих на Яворівщині” в рамках проекту “Створення центру освіти дорослих ім. М. Вербицького”, де бібліотека у партнерстві із Народним домом стали переможцями конкурсу мікропроектів з підтримки навчання дорослих на Яворівщині 2015 р.

 

Керівник проекту Наталія Бурій ознайомила учасників круглого столу із метою створення та організацією роботи Центру освіти дорослих, обговорили подальшу діяльність в плані реалізації мікропроектної програми, що підтримана Представництвом DVV International в Україні.

На круглому столі були присутні голова сільської ради Лойко Ю.І., який запевнив про підтримку в реалізації проекту, громадські активісти, педагоги школи.

Ідею втілено в рамках Проекту «Формування модельної мережі центрів освіти дорослих у Яворівському районі», який виконує ТКЯ «Гостинець» за фінансової підтримки Представництва DVV International в Україні у партнерстві із Яворівською РДА і Яворівською районною радою.

Наталія БУРІЙ,

Керівник бібліотеки-філіалу с.Завадів


Додаткова інформація