Яворівська писанка – святковий гостинець

В день Благовіщення  краєзнавці  Гостинця зібрались у районному Центрі освіти дорослих на майстер-клас із написання великодніх писанок. Зібрались сім’ями, прихопивши з собою гарний настрій, святкову усмішку і  хороший гумор. Майстриня Людмила Ханас турботливо підготувала необхідні матеріали, створила сприятливу задушевну атмосферу і занурила присутніх у таємничий світ яворівського писанкарства.

Писали всі – від трьохрічних діточок до поважних жіночок і статечних чоловіків. Вийшло гарне родинне дійство: мама показує синові мотив сосонки, тато з донечками обговорюють композицію писанки, чоловік допомагає дружині навести круги, юні панночки обмінюються творчими ідеями, краєзнавці обговорюють подальші плани, трійко діточок «допомагають» мамі з татом вдосконалити візерунок писанки, малята вже «виконали» завдання і галасують, бігають, стрибають…

Людмила оточила всіх увагою, допомагала писати, фарбувати,  була тою іскоркою, що запалювала і випромінювала світло. Учасники понесли додому отримані навики, виконані власноруч писанки і приємні враження. 

Додаткова інформація