Духовні джерела Чернилявського Ліска

Нитка маршруту:

1. Автобусна екскурсія. Розповідь про історію василіанських монастирів Галичини. Огляд надсянських краєвидів.

2. Чернилявський Лісок (капличка над джерелом, церква, стації Хресної Дороги, гробниця з дерев'яною скульптурою Ісуса Христа).  Екскурсія стежками церковного подвір’я. Розповідь про історію монастиря Пресвятої Тройці в Ліску. Огляд дерев’яної церкви. Розповідь про чудотворну ікону Лісківської Богородиці. Вшанування ікони. Огляд каплички над легендарним джерелом. Ознайомлення з історіями зцілень. Розповідь про дзвіницю та мініатюрні каплички Хресної Дороги. Ознайомлення з історією створення Хресної Дороги. Розгляд дерев’яної скульптури Ісуса Христа в гробі. Вшанування відпустового місця.

3. «Ярославський тракт». Розповідь про давні шляхи, що сполучали польські міста зі Львовом. Прогулянка лісовою стежиною. Огляд лісових краєвидів, букових насаджень. Розповіль про видовий склад лісів Надсяння.

4. Урочище «Студенець». Розповідь про Онуфрієве джерело цілющої води. Легенди та історичні відомості про урочище. Відвідання каплички Св. Онуфрія. Огляд вільхових і осикових дерев, по яких в’ються пагони дикого плюща. Короткотривалий відпочинок.

5. Яворів. Відвідання церкви Св. Юрія, в якій знаходиться ікона Лісківської Богородиці. Розповідь про духовні традиції наших краян.

Додаткова інформація